صفحه اصلی معرفی شرکت پروژه گالری مناقصات تماس با ما
آخرین‌ وضعیت آزادراه اصفهان ـ شیراز
پروژه  آزاد راه اصفهان شیراز 
به  منظور  کوتاه  شدن  فاصله  بین  این  دو  شهر  تاریخی  و  توریستی  به  میزان  140 کیلومتر ،  کاهش  مدت  سفر  به  میزان 1/5  ساعت ،  کاهش  مصرف  سوخت  به  میزان  136 میلیون  لیتر  در  سال  و  کاهش  تصادفات  در  مسیر  کریدور  شمال-جنوب  در  دوباند  به  طول  225 کیلومتر  احداث  خواهد  شد . آزادراه با مبلغ 16،000 میلیارد ریال ، 50%  سرمایه گذاری  توسط  شرکت راهسازی و عمران ایران و موسسه مالی اعتباری مولی الموحدین در  ...
شرکت احداث ، نگهداری و بهره برداری آزادراه اصفهان – شیراز با هدف تکمیل کریدور آزادراهی شمال - جنوب کشور با طول تقریبی 225 کیلومتر در سال 1389 تاسیس گردید.
این آزادراه بین دو شهر تاریخی و توریستی اصفهان و شیراز در دو باند مجزا با احداث تونل و پل های بزرگ اجرا می شود ؛ چشم اندازهای کم نظیر منابع طبیعی و آثار باستانی از جمله بهشت گمشده ، کاروانسرا و قلعه تاریخی ایزد خواست،تنگه براق و اولین سد قوسی جهان جذابیت خاصی به آن داده است در این راستا با افزایش ایمنی سفر و کاهش مدت سفر به میزان 5/1 ساعت ، کاهش قابل توجه مصرف سوخت و سوانح رانندگی و افزایش سرعت از مهمترین دلایل احداث این آزادراه می باشد.
دوران مشارکت این طرح ملی 18 سال شامل 4 سال دوره اجرای پروژه و 14 سال دوران بهره برداری می باشد و هزینه احداث پروژه با احتساب هزینه های تاسیسات و جانبی آن بالغ بر 16,000 میلیارد ريال برآورد گردیده است.
قرارداد مشارکت پروژه مذکور در قالب قرارداد B.O.T منعقد گردیده و تأمین 50 % از سرمایه مورد نیاز توسط شرکت راهسازی و عمران ایران و موسسه مالی اعتباری مولی الموحدین جهت اجرای پروژه و همچنین احداث تأسیسات جانبی غیر خاص از قبیل : پمپ بنزین ، مجتمع های خدماتی ، رفاهی گردشگری ، تعمیرگاه ، رستوران ، نصب و بهره برداری از تابلو های تبلیغاتی و ... تامین می شود . مالکیت دائم و بهربرداری انحصاری از اماکن بین راهی و مجتمع های گردشگری پتانسیل بالقوه ای را در اختیار این شرکت قرار داده است.
آغاز عملیات اجرایی‌
پنجشنبه 24 فروردين 1391 | 12:12
آزادراه اصفهان ـ شیراز که در زمان آغاز عملیات اجرایی‌اش از آن به عنوان فرصت تاریخی برای سرمایه‌گذارى مضاعف در منطقه یاد شد بنا به اعلام مسوولان یکی از توجیه‌ دارترین پروژه‌های راه‌سازی ...
نحوه برگزاری مناقصات شرکت راهسازی و عمران ایران در خصوص آزادراه اصفهان شیراز و اطلاعات ارائه شده در این بخش مناقصات قرار میگیرد و می توان برای شرکت در مناقصه توسط ایمیل وب سایت اقدام نمود .
مناقصه
تاریخ: 29 فروردين 1391
اکنون هیچ مناقصه ای موجود نمی باشد .
پروژه آزاد راه اصفهان – شیراز
آزادراه اصفهان ـ شیراز که در زمان آغاز عملیات اجرایی‌اش از آن به عنوان فرصت تاریخی برای سرمایه‌گذارى مضاعف در منطقه یاد شد بنا به اعلام مسوولان یکی از توجیه‌دارترین پروژه‌های راه‌سازی کشور به‌شمار می‌رود که مدت اجرا در زمان کلنگ‌زنی چهار سال اعلام‌ شده‌ است.
طرح احداث آزادراه شیراز ـ اصفهان حدود ۴۰ سال قبل پی‌ریزی شده اما تا ابتدای انقلاب مطالعات محدودی انجام و تقریبا از تیرماه سال گذشته وارد فاز اجرایی و در دی ماه کلنگ‌زنی شده است.
بر این اساس، عملیات اجرایی این طرح در دو قطعه مجزا و از منطقه "تنگ خیاره" شهر صدرا تا "سده "شهرستان اقلید و همچنین از "سده " شهرستان اقلید تا "ایزدخواست" شهرستان ...
ساختار اجرایی پروژه
گزارش عملکرد
تجهیز کارگاه
موانع و مشکلات
Copyright 2008-2018, ESHFC.IR
Omran & Rahsazi Iran, All rights reserved.
صفحه اصلی | معرفی شرکت | پروژه | گالری | مناقصات | تماس با ما