صفحه اصلی معرفی شرکت پروژه گالری مناقصات تماس با ما
شرکت احداث ، نگهداری و بهره برداری آزادراه اصفهان – شیراز با هدف تکمیل کریدور آزادراهی شمال - جنوب کشور با طول تقریبی 225 کیلومتر در سال 1389 تاسیس گردید.
این آزادراه بین دو شهر تاریخی و توریستی اصفهان و شیراز در دو باند مجزا با احداث تونل و پل های بزرگ اجرا می شود ؛ چشم اندازهای کم نظیر منابع طبیعی و آثار باستانی از جمله بهشت گمشده ، کاروانسرا و قلعه تاریخی ایزد خواست،تنگه براق و اولین سد قوسی جهان جذابیت خاصی به آن داده است در این راستا با افزایش ایمنی سفر و کاهش مدت سفر به میزان 5/1 ساعت ، کاهش قابل توجه مصرف سوخت و سوانح رانندگی و افزایش سرعت از مهمترین دلایل احداث این آزادراه می باشد.
دوران مشارکت این طرح ملی 18 سال شامل 4 سال دوره اجرای پروژه و 14 سال دوران بهره برداری می باشد و هزینه احداث پروژه با احتساب هزینه های تاسیسات و جانبی آن بالغ بر 16,000 میلیارد ريال برآورد گردیده است.
قرارداد مشارکت پروژه مذکور در قالب قرارداد B.O.T منعقد گردیده و تأمین 50 % از سرمایه مورد نیاز توسط شرکت راهسازی و عمران ایران و موسسه مالی اعتباری مولی الموحدین جهت اجرای پروژه و همچنین احداث تأسیسات جانبی غیر خاص از قبیل : پمپ بنزین ، مجتمع های خدماتی ، رفاهی گردشگری ، تعمیرگاه ، رستوران ، نصب و بهره برداری از تابلو های تبلیغاتی و ... تامین می شود . مالکیت دائم و بهربرداری انحصاری از اماکن بین راهی و مجتمع های گردشگری پتانسیل بالقوه ای را در اختیار این شرکت قرار داده است.
Copyright 2008-2018, ESHFC.IR
Omran & Rahsazi Iran, All rights reserved.
صفحه اصلی | معرفی شرکت | پروژه | گالری | مناقصات | تماس با ما